סרטונים שהפקתי ליוטיוב

 

 

 

 

 

 

 

 

איפה אני עושה את הקניות שלי? הבדים והטפטים של טרישיה גילד

 

איך ליצור אוירה ביתית ומזמינה? מה הסוד של חלל נעים? איך אפשר לשדרג את חללי הבית ולהוסיף להם חמימות? התשובה העיקרית היא תוספת טקסטיל. כל מה שקשור להלבשת הבית: בדים, טפטים, כריות, וילונות, שטיחים. אני מזמינה אתכם למסע קצר בין הקטלוגים המדהימים ומלאי התעוזה של המעצבת טרישיה גילד.
 

 

 

 

לפני שתרכשו ריהוט תחשבו: התאמה בין מידות החלל לבין מימדי הרהיטים

 
מהם המאפיינים של חלל מעוצב ונכון? איך ליצור איזון ועניין בעיצוב הבית שלנו?
3 תשובות לשאלות שמעסיקות את כולנו. שימוש בטקסטורות, גוונים, טקסטיל, רהיטים בגדלים שונים, ומינון מדויק של כל המכלול.
 

 

 

 

תכנון תאורה בחללי הבית: אוירה לצד פונקציונאליות

 
הסרטון הזה חושף את כל הסודות של שדרוג חלל הבית והעצמת החוויה בו באמצעות תאורה. לתאורה יש אפקט גדול על התחושה בבית, יש לה השפעה פסיכולוגית: היא יכולה לרכך את האווירה, היא יכולה לאיים. היא עלולה להיות סתמית ולעומת זה היא יכולה להיות עם נוכחות חזקה ולתת מימד של הפתעה או רושם חזק. בסרטון הזה אני מראיינת את מעצב האור בני טבת שמספר על עבודתו.
 

 

 

 

טיפים ורעיונות בעיצוב חדרי ילדים

 
החדר של הילדים עמוס? אתם חושבים איך לעצב חדר מיוחד לילד שלכם? איך לשלב פונקציונאליות ועיצוב נעים? כמעצבת פנים אני נותנת משקל רב לעיצוב חדרי ילדים כי אני יודעת שזה חדר שמתנהלים בו חיים שלמים ופעילים. הוא צריך לענות על מגוון פונקציות: שינה, הכנת שיעורים, משחק, אירוח חברים, והמון אחסון. בסרטון הזה תמצאו רעיונות וטיפים בנושא חדרי ילדים.
 

 

 

 

איך לשלב יצירות אמנות בבית? מסע מרתק עם יועצת אמנות

 
בתור אדם פרטי – אני אוהבת אמנות. בתור מעצבת פנים אני רואה את הקשר החזק שיש בין עיצוב לבין אמנות. אני חושבת שהרבה פעמים יצירת אמנות שאנחנו בוחרים מתוך אוסף יצירות של אמן שבחרנו – הוא כיף אדיר וגם טביעת האצבע שלנו בבית ועדות לטעם האישי שלנו. אם יש לכם קיר בבית שמתבקשת בו תמונה כלשהי או אם יש אצלכם פינה שהייתם רוצים להניח בה פסל או להכניס עניין לחלל – יש כאן בסרטון תיאור של התהליך שלוקחים בו חלק לקוח/מעצבת פנים/ויועצת אמנות.
 

 

 

 

איך מכניסים עניין לעיצוב החלל?

 
מהם המאפיינים של חלל מעוצב ונכון? איך ליצור איזון ועניין בעיצוב הבית שלנו? 3 תשובות לשאלות שמעסיקות את כולנו.
שימוש בטקסטורות, גוונים, טקסטיל, רהיטים בגדלים שונים, ומינון מדויק של כל המכלול.
 

 

 

 

מי מפחד מצבע?

 
שימוש נועז בצבע יכול להוסיף עניין לעיצוב הבית. צריך להשתמש בו בזהירות, במינונים נכונים. סיבוב עם חיוך בחנות "ג'ינג'ר" בשבזי, שכולה צבעים ופריטים מקסימים מרחבי העולם.